O FIRMIE

Wykonujemy urządzenia mechatroniczne (połączenie mechaniki, elektroniki, programowania i sterowania) z różnych dziedzin przemysłu: automatyki i robotyki, mikromechaniki, inżynierii biomedycznej.

Możemy wykonać w całości nowe urządzenie począwszy od pomocy w formułowaniu założeń konstrukcyjnych, przez wykonanie dokumentacji projektowej, dokumentacji technicznej, wykonanie wszystkich podzespołów urządzenia, dobór elementów katalogowych, złożenie i przetestowanie prototypu, wprowadzenie zmian do dokumentacji, aż do finalnego wprowadzenia urządzenia do produkcji.

W skrócie – jesteśmy w stanie zrealizować świetne pomysły naszych klientów. Państwo posiadacie wizję nowego urządzenia oraz możliwości jego zastosowania lub sprzedaży, a my posiadamy niezbędną wiedzę, kontakty i doświadczenie do jego realizacji.

Zajmujemy się także dowolnym etapem tworzenia urządzeń. Jeśli potrzebują Państwo np.: wykonać tylko projekt obudowy lub oprogramować sterownik PLC, lub wyfrezować detal, lub zakupić elementy katalogowe, to chętnie podejmiemy się współpracy.

Taka jest tendencja w przemyśle XXI wieku – jeśli w zasobach Państwa firmy posiadacie świetnych elektroników, nie warto tracić ich czasu na zajmowanie się mechaniką czy poszukiwaniem katalogowych elementów automatyki albo na projektowanie i poszukiwanie opakowania transportowego.

Zajmujemy się także optymalizacją urządzeń, serwisem, budową prototypów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług.