Maszyny i systemy automatyzacji produkcji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn i systemów do automatyzacji produkcji. Wśród naszych propozycji są zarówno standardowe rozwiązania, jak i te mniej typowe. Jeśli potrzebują Państwo produktów dostosowanych do Waszych indywidualnych potrzeb, chętnie pomożemy. Oferujemy profesjonalne wsparcie w procesie automatyzacji produkcji poprzez takie urządzenia jak znakowarki prętów, roboty kartezjańskie, stanowiska montażowe czy transportery rolkowo-łańcuchowe. Opisy poszczególnych rozwiązań poniżej.

Nietypowe rozwiązanie? Zapraszamy do złożenia zapytania. Do każdego prototypowego zagadnienia podchodzimy osobno, badając i ustalając dokładna potrzebę Klienta. Zdobyte wieloletnie doświadczenie w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych pozwala nam na profesjonalne podejście do każdego tematu i zaproponowanie odpowiedniego rozwiązania. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi technicznej, wykorzystywanie nowych technologii, dobrą jakość produktu przy zachowaniu rozsądnej ceny, uwzględniając przy tym czas realizacji zamówienia.

Nietypowe rozwiązanie w postaci transportera rolkowo-łańcuchowego umożliwiające transport prętów o długości do 6mb i masie całkowitej do 4 ton. Transporter w fazie początkowej przemieszcza pręty w kierunku wzdłużnym. W kolejnym etapie przesuwa je w kierunku prostopadłym do ruchu poprzedniego i umieszcza je w magazynie zbiorczym.

Urządzenie do automatycznego składania wkładu albumu. Obsługiwane dwie wielkości produktu, różne ilości kartek, wersje z i bez pergaminów. Automatyczne sztyftowanie grzbietów albumu.

Oferujemy Państwu wszelakiego rodzaju stanowiska montażowe. Dopasowujemy ich rozmiary do konkretnej potrzeby Klienta. Stanowiska mogą zostać wyposażone we wszelakiego rodzaju komponenty niezbędne do wykonania podstawowych zadań przez operatora.

Jako cost saving dla Państwa projektów, oferujemy tańsze rozwiązanie robota kartezjańskiego. Dokładność na poziomie ~0,5mm w wielu aplikacjach jest w pełni wystarczająca. Oferowany produkt jest w pełni wyposażony, enkodery, czujniki bazowe, silniki serwokrokowe lub serwosilniki DC, sterowniki. Rozwiązanie idealne do aplikacji typu Pick & Place

Znakowarka ma za zadanie automatyczne nanoszenie przy pomocy Automatów znakujących Walther Pilot Signier markerów na wyrób. Markery te mogą oznaczać wiele możliwych sytuacji. Znakowanie taśm, rur i profili za pomocą znaków alfanumerycznych, kontrola jakości, znakowanie produktów danej serii itp.

Mieszalnik do mieszania różnego rodzaju wsadu, o gęstości do 1,8g/cm^3 i lepkości do 10kP.

Płynnie regulowana prędkość obrotowa w zakresie 5-100 obr/min.

Wahliwy zbiornik na wózku jezdnym.

F392 Flex Durability Tester symuluje naprężenia, którym elastyczne materiały opakowaniowe (takie jak papier powlekany, folie z tworzyw sztucznych i materiał laminowany) mogą podlegać podczas automatycznego procesu pakowania czy transportu.