Formy do termoformowania, toczone oraz frezowane. Wykonane z aluminium lub specjalnych tworzyw. Możliwość wykonania projektu formy. Wierszowanie, grawer, kąty ujemne, polerowanie.

Aluminiowe elementy dronów, charakteryzują się miniaturowymi rozmiarami, niską masą i wysokim stopniem skomplikowania. Frezowane i toczone, a także cięte drutem. Otwory gwintowane M2 i M3.

Piec do stanowiska do prętów Hopkinsona. Wykonany ze stali nierdzewnej, specjalna przepływowa grzałka płaska, termometr ażurowy Pt100, zakres temperatur do 350 stopni Celsjusza, otwierana góra na zawiasie. Sterownik PID z dodatkowymi opcjami regulacji, rejestrowania dodatkowych parametrów.

Aluminiowe frezowane głowice do pneumatyki do rozdzielania i sterowania powietrzem. Bardzo długie otwory nieprzelotowe. Gwinty calowe rurowe G1/8, G1/4, G3/8, G1/2.

Płyta grzejna aluminiowa dużych rozmiarów ze specjalnie wykonaną płaską grzałką nierdzewną. Bardzo wysoka jednorodność i stabilność temperatury, termometr Pt100, katalogowy sterownik PID, przekaźnik SSR.

Ekrany i pojemniki z plexi pochłaniające promieniowanie Beta. Cięcie i klejenie PMMA.

Lampy UVC do sterylizacji wykonane ze stali kwasoospornej. Umożliwiaja dezynfekcje powietrza, przedmiotów, wnętrza komór. Najwyższej jakości podzespoły Philipsa (stateczniki elektroniczne i świetlówki UV). Statyw umożliwia dowolną regulację wysokości i kąta.

Kasety łożysk (obudowy) dla wielkich średnic ponad 300mm. Kasety frezowane i roztaczane wykonane ze stali, długie otwory do smarowania, gwintowane otwory, dospawane uszy. Waga największych ponad 160kg.

Roler laboratoryjny na probówki Falcon. Silnik skokowy, regulacja prędkości, możliwość wymiany karuzeli, dodatkowe mocowania na probówki Eppendorfa.

Frezowane aluminiowe miniaturowe obudowy do mikrosilników Pololu. Możliwość szybkiego montażu dzięki gwintom M3.

Homogenizator laboratoryjny ze sterowaniem prędkości. Wykonany ze stali kwasoodpornej, rozdrabniacz z teflonu. Automatyczny powrót tłoka do pozycji górnej, niewielka siła docisku potrzebna na opuszczanie, dzięki specjalnie zaprojektowanej rączce i przekładni. Sprzęgło aluminiowe przeciw przeciążeniowe.

Frezowane listwy i płyty transportowe do linii produkcyjnych i transporteró. Wykonane ze specjalnego tworzywa. Do płyt rolki i sworznie i prowadzenie łańcuchów i pasów napędowych.

Komory PCR UVC do sterylizacji. Posiadają lampy UV zwykłe i przepływowe oraz oświetlenie białe. Komora wykonana ze stali kwasoodpornej, wewnątrz odłączane gniazdka elektryczne, sygnalizacja otwartych drzwi. Wykonanie sterownika sterującego czasem i procesem sterylizacji.

Stanowiska pokazowe i testowe do prezentacji rozwiązań lub sprawdzenia. Połączenie wszystkich dziedzin mechatroniki, sterowanie, robotyka, napędy, silniki, pompy, wykonanie zbiorników z plexi, konstrukcji z profili aluminiowych i giętych blach, frezowane i toczone elementy.

Aparaty do elektroforezy wykonane z plexi, cięcie laserem i gięcie, klejenie w specjalnej technologii. Druty platynowe, pozłacane wtyki, kable wysokonapięciowe. Wysoka precyzja i estetyka wykonania wszystkich elementow. Frezowane środki ze specjalnego tworzywa.

Kryza pompy toczona wykonana ze stali kwasoodpornej z gwintem calowym rurowym.

Aluminiowe frezowane płyty igieł z bardzo dokładnymi tolerancjami wykonania i przelotowymi miniaturowymi otworami o średnicy 1 mm

Frezowane obudowy aluminiowe napędów. Wykonane z jednego kawałka aluminium. Otwory gwintowane. Koła pasowe i napędowe wykonane z aluminium oraz stali kwasoodpornych.

Obudowy urządzeń wykonane z blach aluminiowych, stalowych, nierdzewnych, mosięznych. Wbijane i zgrzewane pręty gwintowane i nakrętki, nitonakrętki, konektory. Malowanie, szlifowanie, polerowanie, anodowanie. Obudowy spawane, obudowy cięte laserem, gięte, frezowane.

Frezowane aluminowe masywne uchwyty do stanowisk pomiarowych. Możliwość regulacji w dwóch kierunkach, śruby drobnozwojne, toczone tuleje mosiężne i tuleje teflonowe.

Panele i obudowy do urządzeń audio. Wymagana wysoka estetyka i wykończenie powierzchni. Panele aluminiowe szkiełowane lub szczotkowane i anodowane. Gałki polerowane. Polerowane obudowy mosiężne, niklowane i pozłacane. Grawer na panelach przednich lub nadruk. Obudowy wzmacniaczy, głośników etc.

Frezowane i toczone koła zębate wykonane od początku lub modyfikacja kół zębatych katalogowych. Koła o skośnych zarysach zębów, tuleje z brązu, listwy zębate.

Ramka kwasoodporna do linii produkcyjnej. Cienkie ramki wykonane w technologii elektrodrążenia drutem (cięcie drutem WEDM) a ostrza wykonane w technologii elektrodrążenia wgłębnego (EDM). Specjalnie wykonane elektrody zapewniają wysoką jakość cięcia i brak promieni w narożnikach, dzięki czemu zmniejszenie potrzebnej siły cięcia.

Stelaże laboratoryjne z aluminium i stali nierdzewnej. Cięte laserem, gięte, nitowane lub zgrzewane, nitonakrętki. Stelaże z szufladami na pudeła, probówki. Wkłady z tworzywa na probóki. Nieprzymarzające uchwyty ze stali kwasoodpornej. Projekty na zamówienie indywidualne.

Toczone dysze ze stali kwasoodpornej 316 oraz 321. Precyzyjne otwory przelotowe o niewielkiej chropowatości. Gwinty calowe rurowe cylindryczne.

Prototyp wideodomofonu wykonany z ciętej i giętej blachy, frezowanego panelu aluminiowanego anodowanego, plexi z nadrukiem UV. Bezdotykowy panel z przyciskami, elektronika, oprogramowanie.

Stoły chłodzące z aluminium lub tworzywa do chłodzenia lub regulacji temperatury procesów produkcyjnych, form do termoformowa, urządzeń laboratoryjnych i innych. Projekty dostosowane do wymiarów urządzeń, stanowisk i linii produkcyjnych.

Konektory z tworzywa PEEK (polieteroeteroketon) toczone oraz frezowane. Wykonane z bardzo drogiego, wysokiej jakości tworzwa zapewniającego doskonałe własności mechaniczne, wystrzymałość temperaturową i chemiczną. Konektory do połączeń w rurociągach podmorskich.

Uszczelki gumowe cięte wykonane z rysunku z grubej specjalnej gumy. Możliwość produkcji uszczelek bez wykonywania form.

Uchwyty ze stali kwasoodpornej 316, wysoka precyzja wykonania, estetyka powierzchni, zawężone tolerancje. Zastosowane w liniach produkcyjnych.

Urządzenia parkingowe wjazdu i wyjazdu. Słupki wykonane ze stali zwykłej lub kwasoodpornej, dodatkowe elementy z plexi wraz z grawerem i nadrukiem UV, podświetlane diodami. Naszego projektu i wykonania elektronika, oprogramowanie z możliwością kontroli i sterowania przez internet, napęd biletów, czytnik kart.

Kasa automatyczna do płatności gotówkowych i bezgotówkowych. Obudowa stalowa, komputer z ekranem, czytnik banknotów, monet i kart, skaner biletów i kart, drukarka, wydawanie reszty. Płatności gotówką lub kartą, w złotówkach lub w euro. Możliwość dowolnego nadruku na przednich panelach.

Skaner biletów z napędem i czytnikiem kodów kreskowych. Wysoka wydajność (duże prędkości). Obudowa ze stali nierdzewnej, gumowane rolki, docisk sprężynowy, ustnik biletów lub kart, elektronika i sterowanie. Napęd na silniku skokowym i paskach zębatych.

Śruby trapezowe 2 wchodowe lewe. Wykonane ze stali narzędziowej, możliwość produkcji dowolnych śrub trapezowych.

Detale mosiężne oraz z brązu frezowane, toczone, cięte laserem lub cięte wodą. Jeśli istnieje potrzeba wysoka estetyka wykonania powierzchni (także z polerowaniem na lustro). Zastosowanie w elementach maszyn i urządzeń, na liniach produkcyjnych, elementy dociskowe, łożyskowe, w instalacjach pneumatycznych i hydraulicznych, obudowy urządzeń.

Detale ze stali kwasoodpornych 304, 316, 321. W przypadku potrzeby wysoka estetyka wykonania powierzchni. Detale frezowane, toczone, cięte laserem lub wodą, detale wykonane na elektrodrążarkach. Elementy urządzeń i obudowy odporne na korozje, części linii produkcyjnych także dla przemysłu spożywczego i chemicznego.

Detale z aluminium PA6, PA4, PA11, PA13, PA9. Detale frezowane, toczone, cięte laserem lub wodą. Detale do mocowania podzespołów, siłowników, łożysk, elementy maszyn i urządzeń, obudowy.

Detale z tworzych sztucznych PA6, POM-C, PE500, PMMA, PC, PTFE, HIPS, PEEK i inne. Detale frezowane, toczone, cięte laserem lub wodą. Coraz częściej znajdują zastosowanie nie tylko w przypadku prostych mocowań, łożyskowań, płyt transportowych, ale także jako elementy mechaniczne, elementy odporne na wysokie temperatury, chemikalia.