Maszyny i systemy automatyzacji produkcji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn i systemów do automatyzacji produkcji. Wśród naszych propozycji są zarówno standardowe rozwiązania, jak i te mniej typowe. Jeśli potrzebują Państwo produktów dostosowanych do Waszych indywidualnych potrzeb, chętnie pomożemy. Oferujemy profesjonalne wsparcie w procesie automatyzacji produkcji poprzez takie urządzenia jak znakowarki prętów, roboty kartezjańskie, stanowiska montażowe czy transportery rolkowo-łańcuchowe. Opisy poszczególnych rozwiązań poniżej.

fittings 2784900 1920 - Maszyny i Systemy Automatyzacji Produkcji

Nietypowe rozwiązanie? Zapraszamy do złożenia zapytania. Do każdego prototypowego zagadnienia podchodzimy osobno, badając i ustalając dokładna potrzebę Klienta. Zdobyte wieloletnie doświadczenie w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych pozwala nam na profesjonalne podejście do każdego tematu i zaproponowanie odpowiedniego rozwiązania. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi technicznej, wykorzystywanie nowych technologii, dobrą jakość produktu przy zachowaniu rozsądnej ceny, uwzględniając przy tym czas realizacji zamówienia.

projekt transporter huta 04 - Maszyny i Systemy Automatyzacji Produkcji

Nietypowe rozwiązanie w postaci transportera rolkowo-łańcuchowego umożliwiające transport prętów o długości do 6mb i masie całkowitej do 4 ton. Transporter w fazie początkowej przemieszcza pręty w kierunku wzdłużnym. W kolejnym etapie przesuwa je w kierunku prostopadłym do ruchu poprzedniego i umieszcza je w magazynie zbiorczym.

IMG 20180302 155632 resize - Maszyny i Systemy Automatyzacji Produkcji

Urządzenie do automatycznego składania wkładu albumu. Obsługiwane dwie wielkości produktu, różne ilości kartek, wersje z i bez pergaminów. Automatyczne sztyftowanie grzbietów albumu.

Stanowisko skladania albumow 1 - Maszyny i Systemy Automatyzacji Produkcji

Oferujemy Państwu wszelakiego rodzaju stanowiska montażowe. Dopasowujemy ich rozmiary do konkretnej potrzeby Klienta. Stanowiska mogą zostać wyposażone we wszelakiego rodzaju komponenty niezbędne do wykonania podstawowych zadań przez operatora.

robot kartezjanski 01 - Maszyny i Systemy Automatyzacji Produkcji

Jako cost saving dla Państwa projektów, oferujemy tańsze rozwiązanie robota kartezjańskiego. Dokładność na poziomie ~0,5mm w wielu aplikacjach jest w pełni wystarczająca. Oferowany produkt jest w pełni wyposażony, enkodery, czujniki bazowe, silniki serwokrokowe lub serwosilniki DC, sterowniki. Rozwiązanie idealne do aplikacji typu Pick & Place

Znakowanie prętów 4 - Maszyny i Systemy Automatyzacji Produkcji

Znakowarka ma za zadanie automatyczne nanoszenie przy pomocy Automatów znakujących Walther Pilot Signier markerów na wyrób. Markery te mogą oznaczać wiele możliwych sytuacji. Znakowanie taśm, rur i profili za pomocą znaków alfanumerycznych, kontrola jakości, znakowanie produktów danej serii itp.

Mieszalnik laboratoryjny Spino30L 05 - Maszyny i Systemy Automatyzacji Produkcji

Mieszalnik do mieszania różnego rodzaju wsadu, o gęstości do 1,8g/cm^3 i lepkości do 10kP.

Płynnie regulowana prędkość obrotowa w zakresie 5-100 obr/min.

Wahliwy zbiornik na wózku jezdnym.

Gelbo Flex Tester F392 05 - Maszyny i Systemy Automatyzacji Produkcji

F392 Flex Durability Tester symuluje naprężenia, którym elastyczne materiały opakowaniowe (takie jak papier powlekany, folie z tworzyw sztucznych i materiał laminowany) mogą podlegać podczas automatycznego procesu pakowania czy transportu.

Symulator transportu 1 - Maszyny i Systemy Automatyzacji Produkcji

Symulatory transportu służą do badania zdolność opakowań i produktów do wytrzymywania uderzeń i wibracji powstałych podczas typowego etapu transportu , np samochodowego. Nasze symulatory transportu wykorzystują trzy metody ruchu; obrotowy lub kołowy ruch synchroniczny, pionowy ruch liniowy i ruch niesynchroniczny. Symulator umożliwia testowanie z różną częstotliwością oscylacji.