forma do termoformowania 10 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Formy do termoformowania, toczone oraz frezowane. Wykonane z aluminium lub specjalnych tworzyw. Możliwość wykonania projektu formy. Wierszowanie, grawer, kąty ujemne, polerowanie.

frezowane dron CNC aluminium 04 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Aluminiowe elementy dronów, charakteryzują się miniaturowymi rozmiarami, niską masą i wysokim stopniem skomplikowania. Frezowane i toczone, a także cięte drutem. Otwory gwintowane M2 i M3.

piec pretow hopkinsona 06 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Piec do stanowiska do prętów Hopkinsona. Wykonany ze stali nierdzewnej, specjalna przepływowa grzałka płaska, termometr ażurowy Pt100, zakres temperatur do 350 stopni Celsjusza, otwierana góra na zawiasie. Sterownik PID z dodatkowymi opcjami regulacji, rejestrowania dodatkowych parametrów.

glowice do pneumatyki frezowanie 04 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Aluminiowe frezowane głowice do pneumatyki do rozdzielania i sterowania powietrzem. Bardzo długie otwory nieprzelotowe. Gwinty calowe rurowe G1/8, G1/4, G3/8, G1/2.

plyta grzejna 10 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Płyta grzejna aluminiowa dużych rozmiarów ze specjalnie wykonaną płaską grzałką nierdzewną. Bardzo wysoka jednorodność i stabilność temperatury, termometr Pt100, katalogowy sterownik PID, przekaźnik SSR.

antybeta klejenie plexi 04 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Ekrany i pojemniki z plexi pochłaniające promieniowanie Beta. Cięcie i klejenie PMMA.

lampa uv sterylizacji 02 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Lampy UVC do sterylizacji wykonane ze stali kwasoospornej. Umożliwiaja dezynfekcje powietrza, przedmiotów, wnętrza komór. Najwyższej jakości podzespoły Philipsa (stateczniki elektroniczne i świetlówki UV). Statyw umożliwia dowolną regulację wysokości i kąta.

kasety lozysk frezowanie CNC 05 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Kasety łożysk (obudowy) dla wielkich średnic ponad 300mm. Kasety frezowane i roztaczane wykonane ze stali, długie otwory do smarowania, gwintowane otwory, dospawane uszy. Waga największych ponad 160kg.

roler na falcony 01 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Roler laboratoryjny na probówki Falcon. Silnik skokowy, regulacja prędkości, możliwość wymiany karuzeli, dodatkowe mocowania na probówki Eppendorfa.

obudowy mikrosilnikow pololu aluminiowe frezowanie CNC 03 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Frezowane aluminiowe miniaturowe obudowy do mikrosilników Pololu. Możliwość szybkiego montażu dzięki gwintom M3.

homogenizator 01 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Homogenizator laboratoryjny ze sterowaniem prędkości. Wykonany ze stali kwasoodpornej, rozdrabniacz z teflonu. Automatyczny powrót tłoka do pozycji górnej, niewielka siła docisku potrzebna na opuszczanie, dzięki specjalnie zaprojektowanej rączce i przekładni. Sprzęgło aluminiowe przeciw przeciążeniowe.

plyty transportowe PE frezowanie 03 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Frezowane listwy i płyty transportowe do linii produkcyjnych i transporteró. Wykonane ze specjalnego tworzywa. Do płyt rolki i sworznie i prowadzenie łańcuchów i pasów napędowych.

komora pcr uvc 09 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Komory PCR UVC do sterylizacji. Posiadają lampy UV zwykłe i przepływowe oraz oświetlenie białe. Komora wykonana ze stali kwasoodpornej, wewnątrz odłączane gniazdka elektryczne, sygnalizacja otwartych drzwi. Wykonanie sterownika sterującego czasem i procesem sterylizacji.

stanowisko testowe klejenie plexi 02 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Stanowiska pokazowe i testowe do prezentacji rozwiązań lub sprawdzenia. Połączenie wszystkich dziedzin mechatroniki, sterowanie, robotyka, napędy, silniki, pompy, wykonanie zbiorników z plexi, konstrukcji z profili aluminiowych i giętych blach, frezowane i toczone elementy.

ciecie giecie klejenie plexi 07 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Aparaty do elektroforezy wykonane z plexi, cięcie laserem i gięcie, klejenie w specjalnej technologii. Druty platynowe, pozłacane wtyki, kable wysokonapięciowe. Wysoka precyzja i estetyka wykonania wszystkich elementow. Frezowane środki ze specjalnego tworzywa.

toczenie CNC kwasowka 316 kryza pompy 03 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Kryza pompy toczona wykonana ze stali kwasoodpornej z gwintem calowym rurowym.

plyty igiel frezowanie aluminium 03 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Aluminiowe frezowane płyty igieł z bardzo dokładnymi tolerancjami wykonania i przelotowymi miniaturowymi otworami o średnicy 1 mm

obudowy napedow aluminiowe frezowanie CNC 02 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Frezowane obudowy aluminiowe napędów. Wykonane z jednego kawałka aluminium. Otwory gwintowane. Koła pasowe i napędowe wykonane z aluminium oraz stali kwasoodpornych.

panele audio szkielkowanie CNC 02 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Obudowy urządzeń wykonane z blach aluminiowych, stalowych, nierdzewnych, mosięznych. Wbijane i zgrzewane pręty gwintowane i nakrętki, nitonakrętki, konektory. Malowanie, szlifowanie, polerowanie, anodowanie. Obudowy spawane, obudowy cięte laserem, gięte, frezowane.

holder aluminium frezowanie CNC 02 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Frezowane aluminowe masywne uchwyty do stanowisk pomiarowych. Możliwość regulacji w dwóch kierunkach, śruby drobnozwojne, toczone tuleje mosiężne i tuleje teflonowe.

aluminiowe obudowy glosnikow frezowanie CNC 03 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Panele i obudowy do urządzeń audio. Wymagana wysoka estetyka i wykończenie powierzchni. Panele aluminiowe szkiełowane lub szczotkowane i anodowane. Gałki polerowane. Polerowane obudowy mosiężne, niklowane i pozłacane. Grawer na panelach przednich lub nadruk. Obudowy wzmacniaczy, głośników etc.

kolo zebate zarys stozkowy 01 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Frezowane i toczone koła zębate wykonane od początku lub modyfikacja kół zębatych katalogowych. Koła o skośnych zarysach zębów, tuleje z brązu, listwy zębate.

elektrodrazenie ramka kwasoodporna 04 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Ramka kwasoodporna do linii produkcyjnej. Cienkie ramki wykonane w technologii elektrodrążenia drutem (cięcie drutem WEDM) a ostrza wykonane w technologii elektrodrążenia wgłębnego (EDM). Specjalnie wykonane elektrody zapewniają wysoką jakość cięcia i brak promieni w narożnikach, dzięki czemu zmniejszenie potrzebnej siły cięcia.

stelaze laboratoryjne 07 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Stelaże laboratoryjne z aluminium i stali nierdzewnej. Cięte laserem, gięte, nitowane lub zgrzewane, nitonakrętki. Stelaże z szufladami na pudeła, probówki. Wkłady z tworzywa na probóki. Nieprzymarzające uchwyty ze stali kwasoodpornej. Projekty na zamówienie indywidualne.

toczenie CNC dysze kwasoodporne 03 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Toczone dysze ze stali kwasoodpornej 316 oraz 321. Precyzyjne otwory przelotowe o niewielkiej chropowatości. Gwinty calowe rurowe cylindryczne.

prototyp wideodomofon 01 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Prototyp wideodomofonu wykonany z ciętej i giętej blachy, frezowanego panelu aluminiowanego anodowanego, plexi z nadrukiem UV. Bezdotykowy panel z przyciskami, elektronika, oprogramowanie.

stol chlodzacy wezownica frezowanie 02 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Stoły chłodzące z aluminium lub tworzywa do chłodzenia lub regulacji temperatury procesów produkcyjnych, form do termoformowa, urządzeń laboratoryjnych i innych. Projekty dostosowane do wymiarów urządzeń, stanowisk i linii produkcyjnych.

PEEK konektory toczenie CNC 03 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Konektory z tworzywa PEEK (polieteroeteroketon) toczone oraz frezowane. Wykonane z bardzo drogiego, wysokiej jakości tworzwa zapewniającego doskonałe własności mechaniczne, wystrzymałość temperaturową i chemiczną. Konektory do połączeń w rurociągach podmorskich.

uszczelki gumowe ciecie 03 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Uszczelki gumowe cięte wykonane z rysunku z grubej specjalnej gumy. Możliwość produkcji uszczelek bez wykonywania form.

uchwyty kwasoodporne 316 frezowanie 01 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Uchwyty ze stali kwasoodpornej 316, wysoka precyzja wykonania, estetyka powierzchni, zawężone tolerancje. Zastosowane w liniach produkcyjnych.

spawanie nierdzewki kwasowki 04 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Urządzenia parkingowe wjazdu i wyjazdu. Słupki wykonane ze stali zwykłej lub kwasoodpornej, dodatkowe elementy z plexi wraz z grawerem i nadrukiem UV, podświetlane diodami. Naszego projektu i wykonania elektronika, oprogramowanie z możliwością kontroli i sterowania przez internet, napęd biletów, czytnik kart.

Kasa automatyczna do płatności gotówkowych i bezgotówkowych. Obudowa stalowa, komputer z ekranem, czytnik banknotów, monet i kart, skaner biletów i kart, drukarka, wydawanie reszty. Płatności gotówką lub kartą, w złotówkach lub w euro. Możliwość dowolnego nadruku na przednich panelach.

Skaner biletów z napędem i czytnikiem kodów kreskowych. Wysoka wydajność (duże prędkości). Obudowa ze stali nierdzewnej, gumowane rolki, docisk sprężynowy, ustnik biletów lub kart, elektronika i sterowanie. Napęd na silniku skokowym i paskach zębatych.

Śruby trapezowe 2 wchodowe lewe. Wykonane ze stali narzędziowej, możliwość produkcji dowolnych śrub trapezowych.

toczenie CNC mosiadz 09 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Detale mosiężne oraz z brązu frezowane, toczone, cięte laserem lub cięte wodą. Jeśli istnieje potrzeba wysoka estetyka wykonania powierzchni (także z polerowaniem na lustro). Zastosowanie w elementach maszyn i urządzeń, na liniach produkcyjnych, elementy dociskowe, łożyskowe, w instalacjach pneumatycznych i hydraulicznych, obudowy urządzeń.

uchwyty kwasoodporne 316 frezowanie 02 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Detale ze stali kwasoodpornych 304, 316, 321. W przypadku potrzeby wysoka estetyka wykonania powierzchni. Detale frezowane, toczone, cięte laserem lub wodą, detale wykonane na elektrodrążarkach. Elementy urządzeń i obudowy odporne na korozje, części linii produkcyjnych także dla przemysłu spożywczego i chemicznego.

frezowane dron CNC aluminium 03 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Detale z aluminium PA6, PA4, PA11, PA13, PA9. Detale frezowane, toczone, cięte laserem lub wodą. Detale do mocowania podzespołów, siłowników, łożysk, elementy maszyn i urządzeń, obudowy.

kostki prowadnikow PA6 frezowanie 02 - Realizacje detale, elementy maszyn i urządzeń, urządzenia

Detale z tworzych sztucznych PA6, POM-C, PE500, PMMA, PC, PTFE, HIPS, PEEK i inne. Detale frezowane, toczone, cięte laserem lub wodą. Coraz częściej znajdują zastosowanie nie tylko w przypadku prostych mocowań, łożyskowań, płyt transportowych, ale także jako elementy mechaniczne, elementy odporne na wysokie temperatury, chemikalia.