frezowane dron CNC aluminium 03 - Wykonywanie detali projektowanie urządzeń

Wykonujemy detale, części maszyn i urządzeń z metali oraz tworzyw sztucznych, duże serie oraz pojedyncze sztuki, zarówno najprostsze jak i bardzo skomplikowane detale (frezowanie CNC, toczenie CNC, cięcie wodą, cięcie laserem, gięcie, spawanie, elektrodrążenie, klejenie, gwintowanie, usługi ślusarskie…).

forma do termoformowania 05 - Wykonywanie detali projektowanie urządzeń

Projektowanie detali, zespołów, modułów, urządzeń, maszyn. Projektowanie w Skizo to także pewność, że poszczególne detale są zoptymalizowane pod kątem nie tylko funkcjonalności ale także wykonania. Wykonujemy dokumentacje techniczna dla prostych detali, modele 3D i dokumentacja wykonawcza 2D, przerysowujemy detale z odręcznych rysunków lub fizycznych modeli. Projektujemy skomplikowane urządzenia z analizą funkcjonalności (ruchów, kolizji), z możliwością aplikacji alternatywnych rozwiązań.

komora pcr uvc 09 - Wykonywanie detali projektowanie urządzeń

Skizo oferuje wykonanie urządzeń w całości.  Otrzymując sam pomysł ustalamy założenia i wymagania techniczne. Wykonujemy analizę możliwych rozwiązań i projekt w konsultacji z Klientem. Konstruujemy prototyp uwzględniający możliwość przetestowania kilku rozwiązań. Dokonujemy testów i optymalizacji. Projektujemy i wykonujemy cześci mechaniczne ale także elektryczne, elektroniczne, programujemy urządzenie. Końcowym etapem jest seryjna produkcja urządzeń.

obudowy mikrosilnikow pololu aluminiowe frezowanie CNC 03 - Wykonywanie detali projektowanie urządzeń

Elementy katalogowe do produkcji urządzeń: śruby, śruby trapezowe, tulejki, sprężyny, uchwyty, złączki, zawiasy, rączki, koła zębate, silniki, siłowniki, sterowniki, elektronika, elektryka, uszczelki. Dobór elementu do konkretnej aplikacji.

serwis urzadzen 04 - Wykonywanie detali projektowanie urządzeń

Serwis urządzeń, w tym urządzeń na liniach produkcyjnych, sprzętu laboratoryjnego. Wykonujemy naprawy okazjonalne i przeglądy serwisowe, wymianę elementów katalogowych i zużywających się. Jesteśmy w stanie dorobic uszkodzone części także bez dokumentacji technicznej.